Mozaik Emlak

Hakkımızda


essay writerMOZAİK EMLAK, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış üstün hizmet anlayışına dayanan, kurum kültürünü özümsemiş ofisleri ile Türkiye’deki emlak sektöründe standartların oluşmasını sağlamak ve kalite bilincini yükseltmek amacıyla yola çıkmıştır.

’’Emlakta Uluslararası Güven’’ sloganı ile vurgulanmak istenen esas tema budur.

Calisma ilkeleri;

  • Önce insan
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Profesyonel hizmet
  • Güven ve saygı
  • Dürüstlük
  • Gelişimcilik
  • Paylaşım

MOZAİK EMLAK

Emlak İşleriniz İçin Doğru Adres!

‘Bizim en değerli portföyümüz gayrimenkul değil, insandır.’ sloganıyla Mart 2005’de açılan MOZAİK EMLAK başarılı performansı ile kısa sürede üst sıradaki yerini aldı.

CENTURY 21 MOZAIK GROUP Kurumsal emlakçılık anlayışı ile bütün alım-satım işlerinde verdiği bireysel danışmanlık hizmetinde sektörde hissedilen boşluğu dolduruyor. Hazırladığı uzman raporları, müşterilerine verdiği banka kredi bilgileri ve pazarlama programları , tapu işlemlerinde sağladığı kolaylıklar, çıkardığı karşılaştırmalı piyasa analizleri ve randevu saatlerine gösterdiği titizlik ile bu sektördeki farklılığını kanıtlıyor.

CENTURY 21 MOZAIK GROUP insanlara rahatlık, kalite ve güven sunuyor. Çünkü insana değer veriyor ve insana yatırım yapıyor.

MOZAIK GROUP, 2005 yılında Türkiye‘de faaliyet göstermekte olan 100 Century21 ofisi arasında;

2005-2006 YILINDA TÜRKİYE İŞLEM 1.Sİ

2005-2006 YILINDA TÜRKİYE CİRO 3.SÜ ÖDÜLLERİNİ ALMIŞTIR.

2006-2007 YILINDA EN BAŞARILI OFİSLER ÖDÜLÜNÜ

2010 YILINDA CENTURY21 ABD TARAFINDAN VERİLEN CENTURİON OFİCCE ÖDÜLÜNÜ

20011-2012 YILINDA TÜRKİYE 9. ÖDÜLÜNÜ

CENTURY21 MOZAİK, konusunda tamamı uzman ve eğitimli ekibi ile BEYLİKDÜZÜ BAHÇEŞEHİR ESENYURT bölgesinde sizlere hizmet vermektedir.free grammar checkbuy essayessay writing