BEYLİKDÜZÜ ÖDÜL İSTANBUL

Beylikdüzü/Istanbul, Türkiye
Projeden - Projeler

MOZAİK GROUP

BEYLİKDÜZÜ ÖDÜL İSTANBUL

PROJE HAKKINDA

Ödül İstanbul’da sizin konforunuz ve huzurunuz için mutfağınızdan, salonunuza her yerde zeka dolu dokunuşlarla çözümler üretiyoruz.

Konumu ile ayrıcalıklı bu projede sizlere sosyal alanlarda aktivite imkanlarınıda beraberinde sunan konforlu ve huzurlu yaşamın mimarı ÖZYURTLAR İNŞAAT, size sadece bir ev değil, her bireyin ihtiyaçlarını karşılayabilecek komplike bir yaşam tarzı ile beraber sıcacık bir yuva sunuyor. İstanbulun içerisinde size bir tatil köyünün imkanlarını sunan Ödül İstanbul, kullandığı malzemeler, her zaman kontrol altındaki alanında uzman çalışanları ve sizlerin karşılaşabileceğiniz tüm detayları titizlikle belirleyip çözümler üreten yenilikçi yapılar anlayışı ile yeni yuvanızı tasarlıyor, üretiyor ve sunuyoruz.

BEYLİKDÜZÜ ÖDÜL İSTANBUL

BURADA YAŞANACAK
ÇOK ŞEY VAR…

Ödül İstanbul, eşsiz lokasyon avantajının yanı sıra, şehrin en hareketli noktasında, huzurlu, ferah, konforlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor.

39.561 m2 arsa üzerine 362.584 m2 inşaat alanı ile 1+1, 2+1 ve 3+1’lerden oluşan toplam 2683 daire, 102 adet ticari alan olmak üzere 2785 üniteden oluşan Ödül İstanbul, şehir yaşamından kopmadan konforlu ve huzurlu yaşam isteyenler için özenle hazırlandı. Hayatınızı kolaylaştıracak her türlü detayın düşünüldüğü Ödül İstanbul, sosyal alanları ile şehrin ortasında sizi özel hissettirecek bir yaşam vadediyor.

BEYLİKDÜZÜ ÖDÜL İSTANBUL

v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v

V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V V

http://www.beylikduzuprojeler.com

ÖZYURT HOLDİNG BEYLİKDÜZÜ ÖDÜL İSTANBUL

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN VE SİZE ÖZEL FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYIN

0212 853 23 30

http://www.mozaikgyd.com

http://www.odulistanbul.com

 

Harita

Benzer Emlaklar