TEKFEN HEP İSTANBUL

Esenyurt, Ardıçlı, 34510 Esenyurt/İstanbul, Türkiye
Satılık - Daire

TEKFEN HEP İSTANBUL

Hayatınızın Evi, Hayatınızın Projesi

Eksiksiz Bir Yaşam Alanı…

Bildiğiniz gibi değil, beklediğiniz gibi bir proje yapmak üzere yola çıkan Tekfen, bir evden çok, geniş kapsamlı bir yaşam alanı oluşturmak üzere “Hayatımın Evi Projesi” söylemi ile yol

Projenin Mimarından

HEP İstanbul’un Mimari tasarımı ve projeleri mimar Cem Sorguç yönetiminde cmmimarlık tarafından gerçekleştirilmiştir.

Projede dış mekan kurgusu ile iç mekanlar arasındaki sınırlar gerek kullanım gerekse de görsel olarak esnetilmiştir. Bir site, kent içinde kendine dönük bir yapılaşma değil, zaman ölçeği dahilinde bir yaşam alanı, komşuluk ilişkilerine imkan tanıması potansiyelini taşıyan bir proje olarak tasarlanmıştır.

 

Çocuk Aktivite Alanları

Gelişsinler, eğlensinler, öğrensinler…

Açık ve kapalı çocuk yüzme havuzları ve çok amaçlı oyun alanlarında çocuklarımız eğlenirken öğrenecekler, öğrenirken gelişecekler. Yarının büyükleri, şimdiden hayatı öğrenmeye başlayacaklar. Gelecek onların.

Sosyal Alanlar

Sporla İç İçe Bir Hayat…

Basketbol, futbol ve tenis sahalarında tek başına spor yapmak istemiyorsanız HEP İstanbul tam size göre. 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği bu spor alanları, spor yapmayı çok daha eğlenceli hale getirecek. Açık ve kapalı yüzme havuzlarında ister yaz ister kış, suyun dinginliğini yaşayacaksınız.

 

Evler

Gökyüzü, evinize dolsun!

Terasa uzanan bir salon…
Gökyüzüne uzanan bir teras…
Hayallere varan bir ev…
Artık HEP’si bir arada, hem de sizin!

Kapalı Otopark ve Depo

Aracınız ve eşyalarınız HEP güvende!

Aracınız kapalı otoparkınızda, otoparkınız da evinizin altında. Ayrıca HEP İstanbul’da herkesin eşyalarını saklayabileceği bir deposu var.

Alışveriş Alanları

İhtiyaçlarınız için, HEP yeterli.

Hayatınızı bir parça da olsa kolaylaştıracak alışveriş alanları, evinizin hemen yakınında olsun ki hayata ayıracak zamanınız olsun. İstediklerinize kolayca, zevkle ve çabucak ulaşın.

Yeşil Bina

ENERJi VE ÇEVRE DOSTU TASARIMDA LiDERLiK LEED SERTiFiKA ADAYI

HEP İstanbul, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikasına adaydır. Proje, bölgesinde ilk LEED sertifika adayı konut projesi olarak sektöre öncülük ediyor.
Projede LEED kapsamında; arazinin yeniden kullanımı, gün ışığından maksimum faydalanma, bina kabuğunda yüksek yalıtım değerlerinin sağlanması, geri dönüştürülebilir malzeme kullanımı, iç mekan yaşam kalitesini artırmaya yönelik malzeme kullanımı, su ve enerji tüketiminde optimizasyon sağlayan verimli mühendislik sistemlerinin kullanımı kriterleri uygulanıyor.
Tüm bunlar, HEP İstanbul’da daha sağlıklı bir yaşam alanı vaad ediyor.

PROJELERİNDE 2. EL SATIŞ VE KİRALAMALARI

İÇİN

AYRICA

                                    MEVCUT

                DAİRENİZİN SATIŞ VE KİRALANMASI İÇİN

BİZİ ARAMANIZ YETERLİ

0212 853 23 30

http://www.mozaikgyd.com

 

MOZAİK EMLAK

MOZAİK EMLAK, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanmış üstün hizmet anlayışına dayanan, kurum kültürünü özümsemiş ofisleri ile Türkiye’deki emlak sektöründe standartların oluşmasını sağlamak ve kalite bilincini yükseltmek amacıyla yola çıkmıştır.

’’Emlakta Uluslararası Güven’’ sloganı ile vurgulanmak istenen esas tema budur.

Calisma ilkeleri;

  • Önce insan
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Profesyonel hizmet
  • Güven ve saygı
  • Dürüstlük
  • Gelişimcilik
  • Paylaşım

 

Harita

Benzer Emlaklar